Pvp Serverler Pvp Server Knight Online Metin 2 Koxp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Süper Bi sw

YazarMesaj
xxcanilxxc
.
.
xxcanilxxc

National Point National Point : 0
Leader Point Leader Point : 120975
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/02/11

Süper Bi sw Empty
MesajKonu: Süper Bi sw   Süper Bi sw LastpostPerş. Şub. 17, 2011 5:59 pm

http://www.razzormt2.com/ daha çok yenilikler olucak daha oyun yeni fakat şimdi den çoğu kişi başladı bile! ayrıca kahraman olma zalim olma 36 lvl da başlama lvl isteyebilme fakat bu bi süreliğine! GM ler her zaman sizinle ilgilenecektir ilgilenmeyen GM ler olursa şikayet bile edin

Süper sw bol ewentli Tavsiye edrim Adım=WariorNinja pm atın yardım ederim

Süper Bi sw
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Süper ßir Server Tanıtım Sitesi Çok Avantajlı ßir Site Herkeze Uygun Reklam Paketleri Vede Süper Uygulamalar
» Yep Yeni Süper Kasmalık Emeklik Sw Çelikler 10m Süper... Gerisi İçerde Resimli Anlatım
» Süper ßir Server Tanıtım Sitesi Çok Avantajlı ßir Site Herkeze Uygun Reklam Paketleri Vede Süper Uygulamalar